فرمانده پایگاه هوایی بوشهر:

كار خبرنگاران باید وامدار صداقت و امانت باشد

كار خبرنگاران باید وامدار صداقت و امانت باشد كاراموند: بوشهر ارشد نظامی یگان های آجا در استان بوشهر و فرمانده پایگاه شكاری شهید یاسینی 17 مرداد، روز خبرنگار را به آحاد خبرنگاران تبریك گفت.


در پیام سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده به مناسبت روز خبرنگار که نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفته آمده است:
"روز خبرنگار از هفدهم مرداد سال ۱۳۷۷ با خون شهدا مزین و تبیین شده است. خبرنگاری کاری بسیار پر تلاش، حساس و پر مشغله است که اهمیت آن در عصر حاضر بیش از گذشته نمایان شده، نامگذاری یک روز به نام خبرنگار در سال نشان دهنده جایگاه والای این حرفه است.
خبرنگاران آگاهی بخشان این روزهای جامعه هستند و کار خبرنگاران بایستی وامدار صداقت و امانت باشد و در شرایط کنونی که بینش و آگاهی بسیار موثر جلوه می نماید، این حرفه خطیر و با ارزش بیش از پیش جلوه و تبلور دارد. رسالت خبرنگار آگاهی و هدایت جامعه بشری است و ارزش و منزلت خبرنگار تنها به روز خبرنگار معطوف نمی گردد.

اینجانب به نمایندگی از مجموعه نیروهای مسلح ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در استان بوشهر، هفدهم مردادماه سالروز عروج آسمانی شهید محمود صارمی خبرنگار متعهد خبرگزاری جمهوری اسلامی و «روز خبرنگار» را به همه فعالان ساعی این عرصه تبریک و تهنیت گفته و قدردان زحمات باارزش خبرنگاران سرزمینم هستم، روشنگرانی که در اشاعه اخبار و کمک به گسترش فرهنگ و آگاهی جامعه از هیچ تلاشی فرو گذار نمی کنند.
سرتیپ دوم خلبان علی اکبر طالب زاده
ارشد نظامی یگان های آجا مستقر در استان بوشهر و فرمانده پایگاه شکاری شهید یاسینی

منبع:

1399/05/17
21:34:09
5.0 / 5
2323
تگهای مطلب: فرهنگ , مد , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری