استاندار خوزستان:

برگزاری مراسم اربعین به وضعیت كرونا در ایران و عراق بستگی دارد

برگزاری مراسم اربعین به وضعیت كرونا در ایران و عراق بستگی دارد به گزارش كاراموند خوزستان استاندار خوزستان با اشاره به انجام اقدامات جهت آمادگی برگزاری اربعین حسینی(ع)، اظهار داشت: ستاد ملی مبارزه با كرونا و ستاد ملی اربعین حسینی(ع) تصمیمات لازم برای برگزاری این مراسم را اتخاذ می كنند.غلامرضا شریعتی در حاشیه جلسه ستاد استانی اربعین حسینی(ع) که امروز (۳۰ تیرماه) برگزار شد، اظهار نمود: در این نشست تاکید شد که جلسات کمیته های این ستاد بطور مستمر تشکیل گردد و آمادگی لازم برای برگزاری اربعین را فراهم آورند.

به گزارش کاراموند به نقل از ایسنا، وی ادامه داد: آنچه به ما ابلاغ گردیده، این است که تمهیدات لازم را برای برگزاری اربعین حسینی(ع) و استقبال از زوار فراهم نماییم.

شریعتی با اشاره به وضعیت شیوع کروناویروس، بیان کرد: اقدامات مورد نیاز باید صورت گیرد تا در صورتیکه شرایط مهیا بود و تصمیم ستاد ملی بر این بود که مراسم اربعین حسینی برگزار شود، آمادگی لازم را داشته باشیم. اگر تصمیم دیگری اتخاذ شد هم ما آمادگی لازم را به وجود آورده ایم.

استاندار خوزستان اظهار داشت: مسیرهای زوار اربعین حسینی، مسیرهای صادراتی خوزستان هستند و این اقدامات تنها برای ایام اربعین حسینی(ع) نیست؛ در نتیجه، کارها خصوصاً در حوزه زیرساختی باید مداوم صورت گیرد. امیدوایم کار با سرعت و جدیت بیشتری صورت گیرد.

وی اضافه کرد: برگزاری این مراسم به وضعیت بیماری در ایران و عراق بستگی دارد و در نهایت، ستاد ملی مبارزه با کرونا و ستاد ملی اربعین حسینی(ع) تصمیمات لازم برای برگزاری این مراسم را اتخاذ می کنند.

منبع:

1399/04/30
23:56:39
5.0 / 5
3058
تگهای مطلب: صادرات , مد , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری