مدیر پردیس تئاتر شهرزاد:

گروه ها علاقه ای به اجرا ندارند

گروه ها علاقه ای به اجرا ندارند مدیر پردیس تئاتر شهرزاد با اشاره به اینكه هنوز وضعیت اجرای این مجموعه تئاتری معلوم نیست تاكید كرد كه گروه های تئاتری علاقه ای به اجرا ندارند.محمد دشت گلی مدیر پردیس تئاتر شهرزاد درباره وضعیت از سرگیری فعالیتهای این مجموعه تئاتری پس از تعطیلی چندماهه اجراها، به خبرنگار مهر اظهار داشت: هنوز اجرایی در جدول برنامه های پردیس تئاتر شهرزاد نداریم. وضعیت فعالیت تئاتر در شرایط کرونایی موجود نامشخص است و هر لحظه احتمال ایجاد محدودیت و تعطیلی وجود دارد.
وی تاکید کرد: با عنایت به شرایط نامشخص فعلی گروه ها علاقه ای به اجرای آثارشان ندارند.
دشت گلی با اشاره به ابهام درباره نحوه فعالیت تئاتر در شرایط کرونایی فعلی، اظهار نمود: بیشتر خود گروه ها مایل به اجرای آثارشان در این شرایط ندارند چونکه در این شرایط درصد اینکه متضرر شوند بسیار بالا است.
مدیر پردیس تئاتر شهرزاد درباره اینکه آیا این مجموعه برنامه ای برای از سرگیری قطعی فعالیتهای خود از فصل پاییز سالجاری دارد یا نه، خاطرنشان کرد: برای فصل پاییز برنامه هایی را پیشبینی کرده ایم ولی چون موج آنفولانزا از پاییز شروع می شود باز هم وضعیت مشخص نمی باشد. به احتمال زیاد هم ما و هم تماشاخانه های دیگر فرصت اجرای تئاتر امسال را از دست بدهیم.
وی در انتهای سخنان خود خاطرنشان کرد: با شرایط فعلی فعالیتهای تئاتری باید به شکل دیگری ادامه پیدا کند و برای حفظ جان و سلامت مخاطبان و به خطر نیفتادن آنها، باید اجرای تئاتر روند دیگری را در پیش بگیرد.


منبع:

1399/04/25
00:04:32
5.0 / 5
2172
تگهای مطلب: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری