در قالب فیلمی مستند؛

ریدلی اسكات به سراغ زندگی در یك روز 2020 رفت

ریدلی اسكات به سراغ زندگی در یك روز 2020 رفت كاراموند: ریدلی اسكات و كوین مك دونالد با هم فیلمی مستند برای یوتیوب می سازند.به گزارش کاراموند به نقل از ورایتی، ۱۰ سال بعد از ساخته شدن فیلم «زندگی در یک روز»، حالا یوتیوب دستور داده تا دنباله ای بر فیلم اصلی با همکاری ریدلی اسکات بعنوان تهیه کننده و کوین مک دونالد بعنوان کارگردان ساخته شود.
این یک مستند جدید است که صدها ویدیو از طرف کاربران را در یک روز جمع می کند.
این فیلم با عنوان «زندگی در یک روز ۲۰۲۰» مقرر است در جشنواره ساندنس سال آینده برای نخستین بار اکران شود و در یوتیوب در سال ۲۰۲۱ در دسترس قرار بگیرد.
این پروژه یکی از اولین عناوینی است که برای ساندنس ۲۰۲۱ تایید شده است. این در حالیست که جشنواره ساندنس معمولاً تا اوایل ماه دسامبر فیلم های منتخبش را معرفی نمی نماید.
این فیلم از ویویدکلیپ هایی که مردم در روز شنبه ۲۵ جولای ۲۰۲۰(۴ مرداد) از سراسر جهان می گیرند و داستان یک روز از زمین را روایت می کند، ایجاد می شود.
مک دونالد در این زمینه اظهار داشت که ساختن فیلم اصلی «زندگی در یک روز» یکی از لذت بخش ترین کارهایی بود که وی در طول زندگی اش انجام داده و تجربه ای بود که چشمش را به روی بسیاری چیزها باز کرد. وی ادامه داد: هیجان زده هستم که ۱۰ سال بعد از آن کار، داریم «زندگی در یک روز ۲۰۲۰» را می سازیم. در این دوره، چقدر تغییر کرده ایم؟ رابطه مان با فیلمبرداری از تغییرات خودمان چقدر تغییر کرده است؟ و در این نقطه عطف فوق العاده در تاریخ به چه چیزهایی در آینده امیدواریم؟
همه فیلم هایی که از مردم دریافت می شود باید در روز ۲۵ جولای فیلمبرداری شده باشد و تا ۲ آگوست (۱۲ مرداد) فرصت هست تا این فیلم ها ارسال شود. همه افرادی که در فیلم ها حضور دارند، حتی مردم عادی باید فرم های اجازه انتشار را امضا کرده باشند.
پس از آنکه زمان ارسال به انتها رسید، تیمی ۳۰ نفره در سراسر جهان به بررسی و ترجمه فیلم های ارسال شده می پردازند و سه ویراستار اصلی شامل ام دامیری آانکمی از «داستان آبی»، سم رایس-ادواردز از «ویتنی» و ان سی آسوکو از «سفیران جز» این کار را بررسی می کنند.
فیلم اصلی با عنوان «زندگی در یک روز» به مناسبت پنجمین سال فعالیت یوتیوب دربرگیرنده ویدیوهایی از ۲۴ جولای ۲۰۱۰ بود. برای تهیه آن فیلم ۸۰ هزار نفر فیلم فرستادند و فیلم در جشنواره ساندنس ۲۰۱۱ به نمایش درآمد و سپس در سینماهای سراسر جهان اکران شد. آن فیلم بیش از ۱۶ میلیون بار در یوتیوب دیده شده است.


منبع:

1399/04/19
16:07:22
5.0 / 5
2220
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری