بررسی مشكلات جانبازان شیمیایی سردشت

بررسی مشكلات جانبازان شیمیایی سردشت كاراموند: نشست «بررسی مشكلات جانبازان شیمیایی سردشت» روز سه شنبه 10 تیرماه در دفتر دانش پژوهان و تشكل های شاهد و ایثارگر به صورت ویدئو كنفرانس اجرا شد.


به گزارش «ایثار»، عادل مهری مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر در این ویدئوکنفرانس با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای شیمیایی سردشت اظهار داشت: شهدای سردشت و خانواده های معظم آنها اسوه ایثار و مقاومت هستند برای اینکه باوجود همه مشکلات جسمی محکم و استوار ایستاده اند.
وی با اشاره به کوشش های بسیار بنیاد برای تامین داروی جانبازان شیمیایی اشاره کرد: در کنار تمامی کوشش های شبانه روزی، نیاز به همت بیشتری از جانب وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی در جهت تامین داروهای موردنیاز مردم سردشت و اعزام پزشکان متخصص جهت درمان آنها داریم که در این راستا طبق مذاکرات صورت گرفته، موضوع قرارداد داروخانه سردشت با انعقاد قرارداد جدید و همکاری وزارت بهداشت رفع خواهد شد.
در آخر مهری با ارائه گزارشی از برگزاری کنگره بین المللی نفس های سوخته از فعالیت تشکل های شاهد و ایثارگر سردشت در عرصه بین المللی قدردانی نمود.
در ادامه این ویدئوکنفرانس مهدی علیخانی معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاریهای منطقه ای معاون اول رئیس جمهور گفت: سردشت نماد مظلومیت و مقاومت، جنایات جنگی و دردآورترین حملات شیمیایی است و شاهد می باشیم که متأسفانه به سبب اعمال تحریم های ظالمانه مقابل جمهوری اسلامی ایران دسترسی مردم به داروهای خارجی گرفتار مشکل شده و دولت با همکاری وزارت خانه های مربوطه در کوشش برای تولید داخلی داروهای جانبازان شیمیایی است.
وی ضمن قدردانی از بنیاد شهید و امور ایثارگران برای حل مشکلات جانبازان سردشت اظهار داشت: دولت در یاری به بنیاد شهید و امور ایثارگران و پیگیری انجام امور مردم شریف سردشت و سایر ایثارگران عزیز کشورمان محکم و استوار خواهد بود، همین طور دولت پیگیر مسائل در رابطه با حوزه جانبازان شیمیایی و بنیاد شهید و امور ایثارگران است.
گفتنی است در این ویدئوکنفرانس فرماندار سردشت، مدیرکل دفتر برنامه ریزی معاونت گردشگری، مدیرکل مشارکت های مردمی وزارت ورزش و جوانان و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان غذا و دارو به بیان نظرات خود پرداختند و جانبازان شیمیایی حاضر نظرات، پیشنهادات و مشکلات خودرا مطرح نمودند.
منبع:

1399/04/15
11:57:47
5.0 / 5
2826
تگهای مطلب: تخصص , دانشگاه , فرهنگ , گردشگری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری