با تأیید سامانه بهمن سبز ؛

گیشه به سمفا پیوست

گیشه به سمفا پیوست سامانه ارائه شده توسط موسسه بهمن سبز برای فروش آنلاین بلیت با عنوان گیشه 7 مجوز گرفت.به گزارش کاراموند به نقل از روابط عمومی «بهمن سبز»، سید مصطفی حسینی خالدی مدیرعامل این موسسه با بیان خبر کسب مجوز پنجمین سامانه فروش آنلاین بلیت سینما اظهار داشت: سرانجام امروز سامانه اختصاصی ارائه شده توسط موسسه «بهمن سبز» با عنوان «گیشه ۷» مجوزهای لازم را کسب نمود.
وی اضافه کرد: این سامانه به آدرس Gisheh۷.ir با برخورداری از آخرین تکنولوژی فروش آنلاین بلیت از امروز به سامانه سمفا متصل شد تا آماده خدمات دهی به مخاطبان باشد.
حسینی افزود: ما برنامه راه اندازی سامانه فروش آنلاین خودرا طبق هدف گذاری های پیشین از سال قبل آغاز نموده بودیم و سال قبل اجرای پایلوت آنرا در «پردیس سینمایی هویزه» با موفقیت پشت سر گذاشتیم.
مدیرعامل «بهمن سبز» درباب همکاری این سامانه با دیگر سینماها اظهار داشت: این سامانه در کنار پوشش ۱۵۰ سالن سینمای حوزه هنری در سراسر کشور، با خیلی از سینماها نیز قرارداد فروش اینترنتی در دست اقدام دارد. بطور کلی همه سینماهای سراسر کشور می توانند به صورت کاملاً رایگان به «گیشه ۷» اضافه شوند و ظرفیت خدمات دهی رایگان به سینمای ایران تدارک دیده شده است.

1399/04/04
17:48:56
5.0 / 5
2429
تگهای مطلب: اینترنت , خدمات , سینما , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری