بازدید عمومی از لاله های كندر متوقف گردید

بازدید عمومی از لاله های كندر متوقف گردید به گزارش كاراموند البرز دهیار روستای كندر اظهار داشت: در طول چند روزی كه امكان بازدید فراهم بود، بین ۸۰ تا ۹۰ هزار نفر از دشت لاله های كندر بازدید نمودند.فرج الله پهلوان در گفت و گو با ایسنا، در مورد وضعیت دشت گل لاله های کندر اظهار داشت: هم اکنون امکان بازدید عمومی از لاله های کندر به علت کرونا فراهم نیست و شنبه هفته آینده برای مشخص شدن وضعیت نهایی آن تصمیم گیری خواهد شد.

پهلوان افزود: این دشت گل که در ۳.۵ هکتار و با حدود دو میلیون و ۱۰۰ هزار گل لاله تزئین شده است در طول مدتی که امکان بازدید عمومی از آن فراهم بود با استقبال گسترده مردم همراه شد و حدوداً بین ۸۰ تا ۹۰ هزار نفر بازدید کننده داشت.

وی اضافه کرد: ۲۰ هزار نفر هم برای بازدید از این لاله ها ثبت نام کرده اند که با عنایت به توقف بازدید عمومی، فعلاً امکان حضور این علاقه مندان فراهم نیست.

دهیار روستای کندر در مورد اینکه مسیر دسترسی به دشت لاله ها ایمنی مناسبی ندارد هم اعلام نمود: سال جاری به علت مبحث کرونا و احتمال بسته ماندن دشت لاله ها، کار زیادی بر روی مسیر صورت نگرفت اما در ادامه امکان بازدید فراهم گردید، حالا با توقف بازدید عمومی مقرر است مسیر دسترسی اصلاح و حتی المقدور آسفالت شده و شیب آن هم گرفته شود.


1399/02/17
14:54:15
5.0 / 5
2579
تگهای مطلب: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری