مرور اقدامات ایران برای مبارزه با كرونا در پرس تی وی

مرور اقدامات ایران برای مبارزه با كرونا در پرس تی وی كاراموند: شیوع گسترده كرونا در ایران و اقدامات دولت و ارگان های مرتبط در برنامه این هفته ایران امروز در شبكه پرس تی وی مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد.به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی شبكه پرس تی وی، شیوع گسترده كرونا در ایران و اقدامات دولت و ارگان های مرتبط و توفیقات آنها دراین زمینه در برنامه این هفته «ایران امروز» (Iran Today) در شبكه پرس تی وی مورد بحث و گفتگو قرار می گیرد.
این برنامه به تهیه كنندگی ساتراپ شجاعی ضمن بررسی تصمیمات جدید دولت و روش اجرای آنها در زمینه مقابله با شیوع ویروس كرونا به تبادل نظر درباره روند رشد یا كاهش آلودگی به ویروس در ایران می پردازد.
در «ایران امروز» نظرات و سفارش های كارشناسان در این عرصه مورد واكاوی قرار گرفته و گفتگو درباره واكنش ها و كمك های بین المللی به ایران صورت می گیرد.
این برنامه همین طور با اشاره به توفیقات تیم های تحقیق و توسعه ایرانی برای دست یافتن به واكسن كرونا، تمهیدات دولت برای دسترسی مردم به امكانات بهداشتی، دارویی و غذایی در شرایط شیوع ویروس كرونا و اقدامات در زمینه ساخت كیت های تشخیص ایرانی را مورد نقد و بررسی قرار می دهد.
«ایران امروز» با اجرای لیلا فرامرزی ساعت ۰۱: ۰۰ بامدادان چهارشنبه ۳ اردیبهشت از شبكه پرس تی وی پخش می شود. تكرار این برنامه چهارشنبه در سه نوبت در ساعات ۰۶: ۰۰، ۱۳: ۰۰ و ۱۸: ۰۰ و پنجشنبه در ۲ نوبت در ساعات ۰۸: ۰۰ و ۲۱: ۰۰ و جمعه ساعت ۱۷: ۰۰ روی آنتن می رود.


منبع:

1399/02/02
16:43:14
5.0 / 5
2901
تگهای مطلب: جشن , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری