گالری های چین نمایشگاه جدید برگزار می كنند

گالری های چین نمایشگاه جدید برگزار می كنند كاراموند: یك ماه پس  آغاز روند كاهش محدودیت های قرنطینه «شانگهای»، حدودا تمام گالری ها و موزه های هنری این شهر فعالیتشان را از سر گرفته اند.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا و به نقل از آرت نیوزپیپر، بعضی از این موزه ها و گالری های بازگشایی شده شهرهای چین نمایشگاهای جدیدی برای هفته جاری ترتیب داده اند.
در این بین «مركز هنرهای معاصر UCCA » واقع در پكن كه از بازگشایی در بیست و یكم «مارس» آگاهی داده نیز نمایشگاه جدیدی ترتیب داده است.
«فیلیپ تیناری» مدیر این موسسه هنری بیان كرد: « ما موسسه خود در پكن را با برگزاری نمایشگاهی با عنوان «مدیتیشن در شرایط اضطراری» كه در رابطه با وضعیت بی سابقه كنونی است، بازگشایی می نماییم. تابحال هیچ یك از نمایشگاه های این موسسه لغو نشده است با این وجود بعضی از مهم ترین پروژه های برنامه ریزی شده ما به سال ۲۰۲۱ موكول شده است».
«مدیتیشن در شرایط اضطراری» كه اولین نمایشگاه جدید «مركز هنرهای معاصر UCCA » در سال ۲۰۲۰ خواهد بود تا ۳۰ آگست ادامه خواهد داشت و آثاری از ۳۰هنرمند چینی و دیگر كشورهای جهان را به نمایش خواهد گذاشت.
قبل از این بعضی از موزه ها و گالری های هنری كره جنوبی و ژاپن نیز از فعالیت باردیگر آگاهی داده بودند. در كره جنوبی، موزه ملی هنرهای مدرن و معاصر (MMCA)تاریخ بازگشایی را بیست و سوم مارس و موزه هنرهای معاصر توكیو سی ویكم مارس اعلام نموده بودند.
منبع:

1399/01/30
20:01:32
5.0 / 5
3405
تگهای مطلب: مد , نمایش , نمایشگاه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری