آژانس های زیارتی هم مشمول حمایت دولت می شوند

آژانس های زیارتی هم مشمول حمایت دولت می شوند به گزارش كاراموند سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان حج و زیارت اظهار داشت: دفاتر خدمات زیارتی مشمول طرح حمایت دولت از كسب و كارهای اقتصادی لطمه دیده از كرونا شدند.


به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی سازمان حج و زیارت، قربان میرزایی اظهار نمود: دفاتر خدمات زیارتی جزء گروهی از كارهای اقتصادی هستند كه به سبب شیوع ویروس كرونا لطمه دیده اند، بدین جهت از معاونت اقتصادی رئیس جمهور درخواست شد تا دفاتر زیاتی در شمول مشاغل لطمه دیده قرار گرفته و از بسته های حمایتی دولت بهره مند شوند.
میرزایی اضافه كرد: هیات وزیران بنا به پیشنهاد معاونت اقتصادی ربیس جمهور، بخش ها و رسته های كسب و كارهای اقتصادی گرفتار بیشترین لطمه در اثر شیوع بیماری كرونا را تعیین كرد كه دفاتر زیارتی نیز در زمره این گروه قرار دارند. بر اساس این مصوبه دفاتر خدماتی زیارتی از بسته های حمایتی دولت برخوردار می شوند.
فعالیت آژانس های زیارتی كه متمركز بر حوزه عتبات عالیات عراق و سوریه است، با انتشار ویروس كرونا، متوقف گردید. هرچند ثبت نام سفر حج تمتع همچنان بوسیله این دفاتر زیارتی درحال انجام است.
منبع:

1399/01/21
12:28:54
5.0 / 5
3659
تگهای مطلب: خدمات , سفر , مد , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری