درخواست یك سردار از مردم

درخواست یك سردار از مردم به گزارش كاراموند مدیركل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خراسان رضوی اظهار داشت: در شرایط فعلی حركت جامعه به سمت همراهی و همكاری بوده و فضای جامعه، فضای مساعدت و مشاركت همگانی است كه بسیار باارزش است.به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، سردار حسینعلی یوسفعلی زاده با اشاره به گسترش ویروس كرونا در ایران و جهان توضیح داد: این ویروس در بیشتر نقاط دنیا شیوع پیدا كرده و در ایران اسلامی نیز باوجود تلاش هایی كه توسط كادر درمانی و عموم دست اندركاران حوزه بهداشت و درمان صورت گرفته اما عده ای از هموطنانمان به این ویروس مبتلا شدند كه متاسفانه برخی از آنها جانباختند.

وی اشاره كرد: در دوران دفاع مقدس در كنار تلاش ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام، خلاقیت ها و ابداعات به میدان آمد و امت حزب الله بعنوان ید واحد در مقابل یورش ناجوانمردانه دشمن مقاومت كردند و موجب شكست ارتش بعث عراق شدند.

مدیركل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی اشاره كرد: وضعیت كنونی جامعه در مقابله با ویروس كرونا ایجاب می كند تا باردیگر به مدل زندگی در دوران دفاع مقدس تمسك بجوییم و خودرا به خاصیت های آن دوران بیشتر نزدیك نماییم.

یوسفعلی زاده در ادامه با سفارش به قناعت در استفاده از مایحتاج زندگی و اقلام بهداشتی بیان كرد: شرایط امروز كشور اقتضا می كند همچون دفاع مقدس داشته های خودرا انفاق نماییم و با صرفه جویی، كمبودها را تحمل كرده و در سایه ابتكارات، سفارش های پزشكی را اجرایی نماییم.

وی در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت: اقدامات انجام شده از طرف پیشكسوتان دفاع مقدس، بسیجیان، گروه های جهادی و ایثارگران گم نام حوزه بهداشت و درمان در امتداد پیش گیری از شیوع این ویروس در سطح استان خراسان رضوی، بیان كننده آن است كه حركت جامعه به سمت همراهی و همكاری بوده و فضای جامعه، فضای مساعدت و مشاركت همگانی است كه بسیار باارزش است.

مدیركل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان خراسان رضوی درانتها اظهار داشت: از آحاد جامعه درخواست می كنم با عمل به سفارش های پزشكی در رفع این مشكل و ریشه كنی ویروس منحوس كرونا همراهی و مشاركت كنند.

منبع:

1399/01/10
23:36:36
5.0 / 5
3225
تگهای مطلب: زندگی , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری