رسانه ها برای همدلی مردم

رسانه ها برای همدلی مردم به گزارش كاراموند معاون صدا درباره نقش پر اهمیت رسانه ها در همراهی با مردم اظهار داشت: ما باید روی محوری ترین موضوعات و دغدغه های مردم تمركز و آنها را همراهی كنیم؛ به نحوی كه در شادی ها و گرفتاری های آنان حضور داشته باشیم.


به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی، حمید شاه آبادی معاون صدای صدا و سیما با اشاره به نقش پر اهمیت رسانه ها در همراهی با مردم اظهار داشت: قرار ما با مردم این است كه روی محوری ترین موضوعات و دغدغه های مردم تمركز و آنها را همراهی كنیم؛ به نحوی كه در شادی ها و گرفتاری های آنان حضور داشته باشیم. این مساله از خاصیت های رسانه است و امروز كه ویروس كرونا بر كشور سایه افكنده است معاونت صدا با رادیو نوروز در كنار مردم است.
معاون صدا نقش «رادیو نوروز» را در شرایط فعلی راهبردی ارزیابی كرد و افزود: برنامه های «رادیو نوروز» بگونه ای طراحی و تدوین شده است تا در میان مردم همدلی را كه بزرگترین دستاورد فرهنگ غنی كشورمان است مطرح نماییم و صدای همدلی مردم باشیم. در این ایام مردم در خانه ها، خودشان را قرنطینه می كنند تا هموطنان شان از این ویروس و تبعات آن در امان بمانند. اما در كنار همه سفارش های صورت گرفته عده ای هم هستند كه نباید در خانه بمانند از قبیل نیروهای امدادی و امثال آنها. در همین راستا همچون بخش هایی كه نباید در منزل نمانند، اهالی رسانه ها هستند كه باید به انجام وظیفه مشغول باشند. «رادیو نوروز» در كنار۱۶ شبكه ملی، سراسری و استانی وجه دیگری دارد تا در كنار مردم لحظات را آسان تر، مفید و فرح بخش نماید و در نهایت رضایت مردم میسر شود.
شاه آبادی در مورد «رادیو نوروز» تصریح كرد: «رادیو نوروز» صدای همدلی است. امروز مردم بزرگترین سلاح شان برای مبارزه با بیماری و عبور از این دوران همدلی است. این دستاورد بزرگ فرهنگی بگونه ای اثرگذار می باشد كه باوجود دارا بودن رتبه سوم یا چهارم كشورمان در مواجه با معضل كرونا، مردم با این ابزار اثر بخش در حال مبارزه با این معضل هستند.
وی ادامه داد: بیان رویدادها و اطلاع رسانی از عملكرد دستگاه های خدماتی و امدادی به خصوص حوزه بهداشت و سلامت، قرارگاه بهداشت و ستاد ملی مبارزه با كرونا از مهمترین بخش های برنامه های این رادیو است. همینطور در بخش های برنامه های فرهنگی این رادیو موسیقی نواحی پخش و تاریخ استان ها بیان می شود. ارتباط با خانواده ها، نوروز در خانه، آموزش و مشاوره تحصیلی به دانش آموزان از مهمترین برنامه های این رادیو به حساب می آید. سال جاری با عنایت به شرایط خاص بوجود آمده در كشور و بسیج همگانی مبارزه با ویروس كرونا، توجه و تاكید بیشتری بر ارتقای بهداشت عمومی و روان جامعه در مقابله صحیح با انتشار و شیوع این ویروس وجود دارد كه تحقق این موارد با آموزش های مستمر سلامتی و بهداشتی فردی، خانواده ای و عمومی از شاخصهای برنامه ای رادیو نوروز است. تمهیدات لازم آموزشی و مشاوره های تحصیلی و اطلاع رسانی از برنامه های آموزشی صداوسیما فراهم خواهد شد.
وی تصریح كرد: این شبكه رادیویی از ۲۸ اسفند تا ۱۵ فروردین به كار خود ادامه خواهد داد و از راه سه درگاه گیرنده های رادیو با طول موج اف ام ردیف ۵/۹۵ مگاهرتز، گیرنده های دیجیتال و برنامه كاربردی اپلیكیشن تلفن همراه رادیو قابل دریافت از راه www.iranseda.ir قابل دریافت است.1398/12/29
16:06:38
5.0 / 5
3930
تگهای مطلب: اپل , خدمات , دستگاه , طلا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری