جدیدترین شفاف سازی كارگروه مدیریت بحران كرونا خانه سینما

جدیدترین شفاف سازی كارگروه مدیریت بحران كرونا خانه سینما كاراموند: كارگروه مدیریت بحران كرونا خانه سینما به فرمانده ستاد مدیریت بیماری كرونا كلان شهر تهران (دكتر علیرضا زالی) برای ممانعت از ادامه روند تولید فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی و تمام كارهای هنری نامه ای را به شرح زیر ارسال كرده است.


در این نامه كه نسخه ای از آن در اختیار ایسنا قرار گرفته است، خطاب به دكتر علیرضا زالی آمده است:
« هوالشافی
با سلام،
با توجه به مقاومت مسئولین سینما و تلویزیون و عدم توجه عملی تهیه كنندگان به درخواست های كارشناسانه حضرتعالی، متاسفانه فیلمبرداری چندین پروژه در حال انجام می باشد.
طبق مستندات موجود و مدارك مستند ‎در روزهای گذشته، از بین ده مورد مشكوك به كرونا در بین عوامل و بازیگران شاغل در صحنه های فیلمبرداری دو نفر از همكاران مان، آقایان " ع. ج " در سریال " گیل دخت" " م. ك " در سریال " ایل دا " به كرونا مبتلا شده اند و چند روزی را در بیمارستان بستری شده و الان نیز در قرنطینهی خانگی هستند. با كمال تاسف روز گذشته نیز (شنبه ۲۴ اسفند) خبری نگران كننده برای ما محرز شد و آزمایش كرونای سومین همكارمان "ر. ش" در سریال "زیرخاكی" نیز مثبت اعلام گردید. همین طور فیلم های انتشار یافته از پشت صحنه سریال سلمان فارسی، نگرانیهای زیادی را درباره این پروژه به وجود آورده است. ‎از آنجایی كه امكان سرایت این ویروس نهفته به سایر همكارانمان در پروژه های مذكور و تداوم زنجیره انتقال آن به خانواده ها و جامعه قوی است، خواهشمندیم كه مؤكداً ترتیبی اتخاذ نمائید تا به سبب گستردگی جغرافیایی و انسانی حرفه ی متنوع فیلمسازی به هر طریق ممكن از ادامهٔ روند تولید فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی و تمام كارهای هنری كه مستلزم تجمعات انسانی است ممانعت شود و شرایطی جهت بررسی سلامتی و پزشكی عوامل این پروژه ها فراهم شود.
با سپاس
كارگروه مدیریت بحران كرونا خانه سینما
بیست و پنجم اسفند ماه یكهزار و سیصد و نود و هشت»
منبع:

1398/12/25
21:35:32
5.0 / 5
3813
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری