در گزارش كاراموند تشریح شد؛

جزئیات تعطیلی یك هفته ای سینماهای كشور

جزئیات تعطیلی یك هفته ای سینماهای كشور به گزارش كاراموند محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش ضمن اشاره به مصوبه این شورا برای تعطیلی سینماها به مدت یك هفته، از سر گیری اكران بعد از این مدت را منوط به اعلام نظر مراجع ذی صلاح اعلام نمود.محمدرضا فرجی از اعضای شورای صنفی نمایش در گفتگو با خبرنگار مهر درباره خروجی جلسه امروز یكشنبه ۴ اسفند ماه این شورا اظهار داشت: برمبنای مصوبه امروز شورای صنفی نمایش و پیرو اطلاعیه روز گذشته وزارت ارشاد، تمامی سینماهای كشور از امروز تا اختتام هفته جاری به سبب جلوگیری از شیوع بیماری كرونا تعطیل خواهند بود.
فرجی تاكید كرد: بعد از اختتام این زمان هم ادامه فعالیت سینماها با اجازه از مراجع ذی صلاح اتفاق می افتد. چونكه سلامتی مردم برای ما در اولویت قرار دارد.
وی اضافه كرد: كسانی كه برای امروز و فردا بوسیله سایت سینما تیكت بلیت خریداری نموده بودند، امكان برگشت پول آنها وجود دارد و این سامانه باید پول آنها را برگرداند.
فرجی درانتها اظهار داشت: شورای صنفی نمایش برای فیلم های در حال اكران و فیلم هایی كه در نوبت اكران هستند و از این تعطیلات متضرر می شوند، حتما هفته های جبرانی در نظر می گیرد و برای ضرر آنها تصمیمی اتخاذ می كند.

1398/12/04
23:24:09
5.0 / 5
3787
تگهای مطلب: سایت , سینما , طلا , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری