برگزاری جشن امضای اژدهای بدجنسی كه چشم هایش آستیگمات بود

برگزاری جشن امضای اژدهای بدجنسی كه چشم هایش آستیگمات بود به گزارش كاراموند مراسم جشن امضای «اژدهای بدجنسی كه چشم هایش آستیگمات بود/ نبود» نوشته فریدون عموزاده خلیلی برگزار می گردد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، این مراسم توسط نویسندگان چهار برگ با همكاری كتابفروشی آفرینش، از ساعت ۱۵ تا ۱۷ روز شنبه (سوم اسفندماه) با سخنرانی محمود برآبادی در كتابفروشی آفرینش برپا می شود.
«اژدهای بدجنسی كه چشم هایش آستیگمات بود/نبود!» نوشته فریدون عموزاده خلیلی با تصویرگری غزاله بیگدلو در مجموعه ای به نام «صلح و دوستی» با قیمت ۱۲ هزار تومان در واحد كودك و نوجوان انتشارات علمی و فرهنگی «پرنده آبی» انتشار یافته است.
در معرفی این مجموعه به قلم مرتضی خسرونژاد - دبیر مجموعه صلح و دوستی - می خوانیم: « مجموعه صلح و دوستی شامل ۹ كتاب تصویری ترجمه و ۷ كتاب تصویری تألیفی است. برای ساخته شدن این مجموعه گروهی از برجسته ترین تصویرگران و نویسندگان ادبیات كودك ایران و جهان گردهم آمده اند تا بهترین های خود را برای كودكان بیافرینند. همه مربیان، آموزگاران، كتابداران و مادران و پدران می توانند با اطمینان كامل این مجموعه را در اختیار كودكان قرار دهند. مربیانی كه به كار آموزش تفكر (فلسفی، خلاق و انتقادی) مشغول اند محتوای این آثار را بهترین مبحث برای بحث در گروه های آموزشی خویش خواهند یافت.
در جهانی كه هر لحظه از جانب جنگ طلبان تهدید به نابودی می شود و هر لحظه از هر گوشه آن آتش جنگ و ویرانی زبانه می كشد آموزش صلح به كودكان ضروری ترین هدف برای دست اندركاران هنر، ادبیات و تعلیم و تربیت است. شاید از این رهگذر فردایی بهتر در انتظار كودكان و نوجوانان ایران و جهان باشد.
دیگر كتاب های این مجموعه عبارت اند از: «بارلی بادكنك فروش»، «خانه دیوانه»، «خداحافظ ماه»، «تكه ابر، شاخه نرگس»، «مسافر كوچولو»، «لانه اردك»، «چرا جنگ هیچگاه فكر خوبی نیست»، «گوش بزرگ ها و گوش كوچیك ها»، «فاتحان»، «دو سرباز»، «آشتی و آشِ تی»، «سازدهنی»، «شلیك به ستاره ها»، «بازی جنگ» و «گربه چه مهربان شده!».
كتابفروشی آفرینش در شهرك غرب، بلوار فرحزادی، روبروی بیمارستان آتیه واقع است.
منبع:

1398/12/02
14:05:08
5.0 / 5
3990
تگهای مطلب: جشن , فرهنگ , كتاب , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری