نام شهدای ۱۰ دی زینت بخش مدارس ورامین می شود

نام شهدای ۱۰ دی زینت بخش مدارس ورامین می شود به گزارش كاراموند حجت الاسلام حسین قدوسی نژاد امام جمعه موقت شهرستان ورامین در «یادواره شهدای ۱۰ دی» در «مدرسه شهدای ۱۰ دی» شهرستان ورامین اظهار نمود: خون شهدای ۱۰ دی ورامین بر زمین ریخته شد تا فریاد بیداری سر داده شود.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، رئیس ستاد اقامه نماز شهرستان ورامین اضافه كرد: پیام شهدا بصیرت افزایی بود. شهدا رفتند تا امروز ما با آگاهی و بصیرت، مسیر درست را انتخاب نماییم. ۱۰دی ۱۳۵۷ نقطه ای درخشان در تاریخ ورامین به حساب می آید و ورامینی ها نشان دادند كه پشتیبان نهضت اسلامی هستند و در این راه خون خویش را نثار می كنند. امروز باید از همه ظرفیت ها برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استفاده نماییم.
امیر محمدی رئیس آموزش و پرورش ورامین در مراسم یادواره شهدای ۱۰دی سال ۱۳۵۷ شهرستان ورامین اظهار نمود: ورامین در حوزه ایثار و شهادت نقش مهمی را ایفا كرده و شهدای بزرگواری را تقدیم انقلاب اسلامی كرده است.
وی با اشاره به طرح آموزش و پرورش ورامین برای نامگذاری كلاس های ورامین به نام شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس منطقه اضافه كرد: تلاش داریم تا كلاس های مدارس مزین به نام شهدای ورامین شود كه اقدامی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بشمار می رود.
رییس آموزش و پرورش ورامین با تاكید بر لزوم معرفی شهدای ۱۰دی سال ۱۳۵۷ اظهار شد: در آینده نزدیك مدارسی در شهرستان ورامین به نام شهدای ۱۰دی نامگذاری خواهد شد تا نام تمام شهدای این حماسه بزرگ زینت بخش مدارس منطقه شود.
وی خانواده شهدای ۱۰دی را مایه افتخار منطقه دانست و اظهار داشت: ۱۰ دی سال ۱۳۵۷ از روزهای پرافتخار تاریخ ورامین است.
نام شهیدان محمدحسین شیرازی، مسعود میرزایی، حسن كریمی، اكبر سهم دینی و ابوالفتح گلعباسی بعنوان شهدای ۱۰ دی ورامین در آسمان دیار ۱۵ خرداد می درخشند.1398/10/10
12:55:28
5.0 / 5
4488
تگهای مطلب: فرهنگ , مد , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری