مونسان به كاراموند خبر داد:

سفرهای داخلی به حالت نرمال برمی گردد

سفرهای داخلی به حالت نرمال برمی گردد به گزارش كاراموند ایسنا/خراسان جنوبی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اظهار داشت: اعتقاد داریم پس از مدتی شوك افزایش قیمت بنزین تمام شده و سفرهای داخلی نیز به حالت نرمال برمی گردد.


علی اصغر مونسان در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: افزایش قیمت بنزین روی گردشگری خارجی اثر كمتری دارد و بیشتر روی سفرهای داخلی مردم اثر گذاشته است.
وی این اثر را كوتاه مدت خواند و افزود: اعتقاد داریم پس از مدتی این شوك تمام شده و سفرهای داخلی نیز به حالت نرمال برمی گردد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینكه مشكل خاصی در این عرصه وجود ندارد و همه چیز بعد از مدتی تنظیم خواهد شد، اشاره كرد: معتقدیم بازار گردشگری می تواند اثرات منفی خودرا تحمل كند و به حالت نرمال برمی گردد.
وی با اشاره به آثار تاریخی ثبت شده خراسان جنوبی، اضافه كرد: اساسا نیاز داریم كه خراسان جنوبی را بیشتر معرفی نماییم.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با اشاره به اینكه استاندار خراسان جنوبی تلاش بسیاری در حوزه گردشگری دارند، اشاره كرد: تلاش خواهیم كرد از اعتبارات ملی در كنار اعتبارات استان برای معرفی بیشتر آثار تاریخی بهره ببریم.
مونسان با اشاره به اهمیتی كه استاندار به حوزه گردشگری استان می دهد، اظهار نمود: طی دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما از آنان خواهیم خواست بیشتر به سوژه گردشگری بپردازند.
وی اضافه كرد: از ظرفیت فضای مجازی نیز كه امروز كاركرد بالایی دارد و تبلیغ در آن بسیار ارزان تر صورت می گیرد، كمك خواهیم كرد تا بتوانیم ظرفیت ها را بیشتر معرفی نماییم.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی یادآورشد: تلاش خواهیم كرد تورهای گردشگری را به صورت رسمی در چارچوب آژانس های گردشگری به سمت خراسان جنوبی هدایت نماییم تا آمار ورود توریست به این استان افزایش یابد.
منبع:

1398/10/09
14:04:06
5.0 / 5
4647
تگهای مطلب: تاریخی , سفر , صنایع دستی , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری