سردار آبنوش:

شهدا، ایران را برای تبدیل شدن به تمدن جهانی آماده كردند

شهدا، ایران را برای تبدیل شدن به تمدن جهانی آماده كردند به گزارش كاراموند ایسنا/همدان معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: تمدن نیازمند چهار مؤلفه قدرت دفاعی، سیاسی، علم و قدرت اداره جامعه بوده كه شهدا، ایران اسلامی را برای تبدیل شدن به تمدن جهانی آماده كردند.


سردار سالار آبنوش امروز در یادواره شهدای منطقه چهاردولی و شهید سردار سعید قهاری سعید كه در روستای چنارعلیا برگزار شد، اظهار نمود: در گام نخست انقلاب در طول ۴۰ سال تحقق چهار مؤلفه قدرت دفاعی و عملیاتی، قدرت سیاسی و ایجاد قدرت در جامعه، علم و آگاهی و قدرت اداره جامعه برای تبدیل شدن به تمدن جهانی طول كشیده و اینك در گام دوم انقلاب باید این چهار مؤلفه را اجرا و تمدن اسلامی را به جهان انتقال دهیم.
وی با اشاره به اینكه ریشه انقلاب و نظام اسلامی در خون شهدا آنچنان محكم است كه در گام دوم در حال اجرای یك تمدن در سطح جهان هستیم، اضافه كرد: در گام نخست انقلاب، قدرت را به جایی رساندیم كه بتوانیم از خود دفاع نماییم و به قدرتی رسیدیم كه همه قدرت های شیطانی و پوشالی در مقابل ما لنگ بیندازند و در بحث علم و علوم به بركت شهدا به ۱۰ كشور علمی دنیا تبدیل شویم و در زمینه های نانو، انرژی هسته ای، هوا و فضا حرف برای گفتن داشته باشیم.
آبنوش با تاكید بر اینكه در سایه سار مدیریت ولایت فقیه به كوری دشمنان امروز به این قدرت رسیده ایم، اشاره كرد: همه شهدا چراغ های راه هستند كه ما راه را گم نكنیم و جایگاه مقام شهدا را تنها خدا می داند و قطع به یقین شهدا نیاز به فاتحه و رحمت ما ندارند بلكه این ما هستیم كه به دعای آنان نیازمندیم.
وی با تاكید بر تداوم یادواره و كنگره های شهدا اشاره كرد: یادواره ها همواره پرده های فراموشی را از جان انسان كنار زده و سبب آن خواهد بود تا ارزش های زیبای شهدا در ما زنده باشد و به نسل جوان و نوجوان انتقال پیدا كند و اجازه ندهد كه دشمنان زشتی ها را برای نسل جوان ما به زیبایی و زیبایی ها را به زشتی مبدل كنند.
آبنوش با اشاره به سردار شهید سعید قهاری بعنوان یكی از فرماندهان و شهدای شاخص اظهار داشت: رمز كار سردار شهید قهاری در زندگی و كار بعد ولایت مداری بود كه این امر سبب آن شد تا در زندگی تعالی داشته و برای جامعه و خصوصاً جوانان و نوجوانان به یك ستاره تبدیل گردد.
ایشان سپس با اشاره به بحث قدرت سیاسی اظهار نمود: قدرت مسئولان از مردم و ملت بوده و اگر امروز مجلس، شورا و شهردار خوبی داشته باشیم به واسطه انتخاب درست مردم بوده و باید همواره تلاش نماییم تا در انتخابات امانت را به اهل آن بسپاریم.
منبع:

1398/09/20
21:43:50
5.0 / 5
4816
تگهای مطلب: زندگی , زیبایی , مد , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری