كارگردان در كشور شما قابل دسترس نیست ؛

سالن های دولتی تئاتر را به ما نمی دهند

سالن های دولتی تئاتر را به ما نمی دهند كاراموند: نمایش در كشور شما قابل دسترس نیست كه از ۷ آذر در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه رفت، به پذیرفتن بدون چون و چرای اتفاقات مطرح شده در فضای مجازی توسط مردم جامعه می پردازد.ندا تمیمی كارگردان نمایش «در كشور شما قابل دسترس نیست» كه از ۷ آذر در تماشاخانه دیوار چهارم روی صحنه رفت، درباره این اثر نمایشی به خبرنگار مهر اظهار داشت: مبحث مدنظر در این نمایش در ارتباط با دردهای در رابطه با جوانان در جامعه امروز است. همینطور اتفاقاتی در جامعه می افتد كه ما بدون پرسش و مطالعه آنها را می پذیریم و در فضای مجازی آنها را منعكس می كنیم؛ به این مورد هم در نمایش «در كشور شما قابل دسترس نیست» پرداخته می شود.
وی با اشاره به حضور ۱۳ بازیگر جوان در نمایش «در كشور شما قابل دسترس نیست»، توضیح داد: این نمایش ماحصل ۶ ماه تمرین است و اغلب بازیگران نمایش برای نخستین بار است كه روی صحنه می روند.
تمیمی با اشاره به اینكه قبل از این قرار بود كه نمایش از اول آذر به صحنه برود ولی به علت اختلال در اینترنت و ناآرامی های بالا رفتن بهای بنزین شروع اجرا به ۷ آذر موكول شد، خاطرنشان كرد: در كار قبلی خود هم شرایط و مشكلات مرحله بازنگری را داشتیم كه البته برای نمایش «در كشور شما قابل دسترسی نیست» هم این مشكلات وجود داشت ولی اختلال در اینترنت شرایط و تبلیغات كار را خیلی سخت كرد.
وی افزود: در كار قبلی قرار بود كهك به مدت ۳۰ شب در تالار حافظ نمایش خویش را اجرا نماییم ولی به علت برنامه ریزی اشتباه مسئول مربوطه در سالن تنها ۱۳ شب نمایش را اجرا كردیم.
این كارگردان تئاتر درباره علل انتخاب سالن خصوصی برای اجرای نمایش جدید خود، خاطرنشان كرد: شرایط گرفتن سالن های دولتی خیلی ساخت است و باید سابقه داشته باشیم. من دارای مدرك كارشناسی ارشد كارگردانی هستم ولی سالن دولتی برای اجرا به من اختصاص پیدا نمی نماید. در واقع سالن های دولتی تئاتر را به ما نمی دهند.
نمایش «در كشور شما قابل دسترس نیست» نوشته دامون نوروزی است و پویا باغی، آرش بختیاری، محیا بیاتانی، امیر جلیلی، زهره زارعی، سهیل فراهانی، مهسا كاوه، سهراب كامكار، آرین كبیری، روژان گلستانی، علی محمودی، پریا میر كیانی و علی هدایتی بازیگران این اثر نمایشی هستند.
«در كشور شما قابل دسترس نیست» ساعت ۱۹: ۱۵ اجرا می شود.


منبع:

1398/09/10
15:05:47
5.0 / 5
4638
تگهای مطلب: اینترنت , بازیگر , تالار , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری