انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از جشنواره خرمشهر چه حمایتی می كند؟

انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از جشنواره خرمشهر چه حمایتی می كند؟ كاراموند: بعد از انتقادات دبیر جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر درباره حمایت نكردن دستگاه ها و نهادهایی كه یا وعده حمایت داده یا به این حوزه مربوط می شوند،  مدیر عامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس از حمایت انجمن تحت مدیریت خود از سه اثر برگزیده جشنواره فتح خرمشهر آگاهی داد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، روز گذشته، ۱۱ آبان ماه حمیدرضا آذرنگ در نشست خبری جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر به انتقاد از كم لطفی ها در پشتیبانی از این جشنواره پرداخت و اشاره كرد: اسامی وعده دهندگان را خواهم گفت و تنها منتظرم شاید رگ شان بجنبد و در كنار ما قرار بگیرند و این انتظار حتی تا روز پایانی جشنواره ادامه خواهد داشت.
بااینكه منظور آذرنگ در پشتیبانی از "برگزاری جشنواره" و "كمبود نقدینگی" بوده، با این وجود مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس آگاهی داده كه از سه اثر برگزیده جشنواره فتح خرمشهر برای اجرا و شركت در جشنواره تئاتر مقاومت حمایت می كند و مجموعه كتاب های منتشرشده این مجموعه را در هم میان هنرمندان حاضر در جشنواره توزیع می نماید.
طبق اعلام روابط عمومی انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس، محسن سلیمانی فارسانی اظهار داشت: جشنواره فتح خرمشهر اتفاق بسیار میمون و مبارك و درخور توجهی برای اهالی فرهیخته تئاتر كشور است و می توان به جرات گفت یكی از ثمرات و نتایج ما و دستاوردهای همیشگی حماسه هشت سال دفاع مقدس، همین رویش های فرهنگ ساز و جریان ساز فرهنگی هنری است.
وی با اشاره به اینكه حمایت و مشاركت در برگزاری این جشنواره و جشنواره های موضوعی این چنینی وظیفه همه دستگاه ها و نهادهای دولتی و متولیان فرهنگی كشور و نیز اقشار مختلف آحاد مردم است اضافه كرد: آنچه در برگزاری یك جشنواره تئاتری حائز اهمیت می باشد حضور پرشور مردم و اقشار گوناگون جامعه در بازدید و رویت آثار نمایشی جشنواره است كه امیدواریم مردم نستوه و همیشه مقاوم خرمشهر و آبادان به این جشنواره همانند همان سال های حماسه و ایثار بنگرند و با وجود مصائب و مشكلات اقتصادی فراوانی كه كشور و خصوصاً استان خوزستان دارد از كمك و حمایت مردمی همه جانبه به این جشنواره دریغ نورزند.
سلیمانی فارسانی اضافه كرد: انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس نیز با عنایت به ظرفیت های موجود خود كه در گفت وگوی اینجانب با دبیر محترم جشنواره فتح خرمشهر نیز به آن اذعان كردم از یك اثر برگزیده این جشنواره در تماشاخانه سرو انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس حمایت می كند و از دو اثر برگزیده این جشنواره نیز در جشنواره سال آینده تئاتر مقاومت كشور میزبانی خواهدنمود.
سلیمانی فارسانی همین طور از اهدای كتاب های پژوهشی و نمایشنامه های حوزه تئاتر مقاومت به شركت كنندگان این جشنواره آگاهی داد و اظهار داشت: مجموعه كتاب های نمایشنامه منتشرشده از طرف این انجمن و نیز كتاب "در پی عشق دویدن" كه شامل داستان های دراماتیك تئاتر دفاع مقدس است در زمره آخرین تولیدات منتشرشده این انجمن است با هدف تقویت غنای فكری و بسته های لازم پژوهشی در اختیار دبیرخانه این جشنواره برای توزیع میان هنرمندان حاضر در جشنواره قرار خواهد گرفت.
سلیمانی فارسانی همین طور از انتشار فراخوان هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت در آینده ای نزدیك آگاهی داد.

منبع:

1398/08/12
23:25:14
5.0 / 5
4261
تگهای مطلب: اهدا , جشن , جشنواره , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری