فیلم های رابرت دنیرو در شبكه نمایش

فیلم های رابرت دنیرو در شبكه نمایش به گزارش كاراموند فیلم های شاخص رابرت دنیرو، بازیگر مطرح سینما همچون «رونین»، استاد دروغ، مخمصه و... این هفته در شبكه نمایش پخش می شوند.


به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی شبكه نمایش این هفته در بخش مرور پرونده كاری بازیگران، فیلمهایی از « رابرت دنیرو »، دربخش صحنه گران (مرور آثار) پخش می شوند.
رابرت دنیرو بازیگر، كارگردان و تهیه كننده است. او ده ساله بود كه كارش را با تئاتر شروع كرد و در نمایشنامه «جادوگر شهر اُز» هنرنمایی كرد. وی در سال ۱۹۶۸ نخستین فیلم خویش را با عنوان «احوالپرسی» اثر برایان دی پالما كارگردان جوان آن سال های سینما بازی كرد.
بر مبنای تحلیلی كه در ماه می سال ۲۰۱۵ كه بر مبنای شمار نقش های كلیدی یك بازیگر تهیه شد، دنیرو بعنوان بزرگترین بازیگر همه دوران تاریخ سینما انتخاب|شد. او از میان ۲۰۰ فیلمی كه مورد توجه قرار گرفته، هفت نقش ماندگار را تصویر كرده كه از هر بازیگر دیگری بیشتر است. بازی در«پدر خوانده»، «روزی روزگاری در آمریكا»، «راننده تاكسی»، «گاو خشمگین»، «مخمصه»، «كازینو» و «شكارچی گوزن» هفت نقشِ ماندگار اوست.
وی در سال ۲۰۰۸ جایزه دوربین طلایی را به خاطر یك عمر حضور جاودان در عرصه سینما تحت عنوان شاهكار جهانی در برلین و از دستان مارتین اسكورسیزی دریافت كرد.
فیلم های «رونین»، «وقت نمایش»، «كارآموز»، «همه خوب هستند»، «استاد دروغ»، «مخمصه» و «امتیاز» آثاری هستند كه با بازیگری این بازیگر، به ترتیب از شنبه، ۲۰ تا جمعه ۲۶ مهرماه، ساعت ۲۱ از شبكه نمایش پخش شده و ساعت ۰۳: ۰۰ و ۰۸: ۰۰ روز بعد باز پخش می شوند.1398/07/19
23:09:53
5.0 / 5
4202
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری