طی نامه به رییس صداوسیما صورت گرفت؛

تجلیل دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از عصر جدید

تجلیل دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از عصر جدید كاراموند: دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن نامه ای به رئیس صداوسیما از برنامه عصر جدید قدردانی نمود.به گزارش كاراموند به نقل از مهر، سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی نامه ای به عبدالعلی علی عسكری رئیس سازمان صدا و سیما از تولید و پخش برنامه تلویزیونی «عصر جدید» قدردانی نمود.
مشروح نامه عاملی به علی عسكری به شرح ذیل است: «بسمه تعالی جناب آقای دكتر علی عسكری رئیس محترم سازمان صدا و سیما سلام علیكم
ضمن عرض تبریك ایام عید سعید غدیر عید امامت و ولایت، موفقیت رسانه ملی در تولید و پخش مسابقه عصر جدید را به جنابعالی و همه همكاران محترم صمیمانه تبریك می گویم.
در عصر فراگیری رسانه ها خصوصاً رسانه تلویزیون و هنگامه جنگ نرم دشمنان مقابل ملت بزرگ و سرافراز ایران كه یكی از راهكارهای این تهاجم، اعتمادزدایی و از بین بردن مرجعیت رسانه ملی در افكار عمومی مردم كشورمان است، همكاران توانمند و هوشمند شما توانستند با تولید و پخش مسابقه عصر جدید؛ توجه درصد بالایی از مردم را به خود جلب كنند و این موفقیت، بدون تردید موفقیتی بزرگ برای جامعه رسانه ای كشور شمرده می شود.
توجه به محتوا و مفاهیم عالی انسانی مانند از خودگذشتكی، دیگرخواهی، كارجمعی، خودباوری و توانائی فردی و جمعی و برجسته سازی نادیده های اجتماعی و گنجانیدن این محتوا در قالبی جذاب، مهیج، به روز و متكی بر استعدادهای جوان این كشور بزرگ و سربلند، از اصلی ترین خصوصیات مسابقه عصر جدید است.
در كنار این خصوصیت نگاه مخاطب محور مبتنی بر سواد رسانه ای كه از شناخت كامل مقتضیات رسانه تلویزیون از جانب سازندگان این برنامه پربیننده حكایت دارد، نویدبخش ظهور برنامه سازانی توانمند در رسانه ملی است كه می توانند در تقابل با رسانه های نظام سلطه، پیام باارزش انقلاب اسلامی را در چارچوب هایی فاخر و جذاب به گوش همه مشتاقان برسانند.
توجه به استعدادها و توانمندی های همه مردم ایران و ایجاد فضای مشاركتی كه هركسی در خود توانمندی و استعدادی می دید توانست خودرا در معرض داوری و قضاوت بینندگان و داوران این مسابقه بگذارد و «دیده شود» سبب تقویت حس اعتماد به نفس ملی و عدالت رسانه ای شد. رسانه ملی در مسابقه عصر جدید نشان داد كه به واقع «رسانه ملی» است و همه اقوام ایرانی بعنوان اجزای پیكره ملت عزیز ایران فرصت دارند تا در قاب این رسانه حضور یافته و خودرا عرضه كنند و مقوم همبستگی ملی باشد.
توجه به هنرهای اصیل ملی مانند موسیقی سنتی، حضور بانوان توانمند دارای استعداد با رعایت كامل حجاب اسلامی نیز از نكات بارز و قابل توجه مسابقه عصر جدید است.
تیم توانمند داوری و مشاركت چند میلیون نفری مردم شریف ایران در رای به برگزیدگان، همه نشان از انتخاب و رای به توانایی، زیبایی، مهربانی، خلاقیت و در یك تابلوی برگزیده، رای به عقلانیت و معنویت الهی بود. به همه مشاركت كنندگان و منتخبان در رای نهایی تبریك می گویم و از خدای متعال رشد و تعالی و موفقیت های بزرگ را برایشان آرزومندم.
بطور حتم مدیریت و اجرای توانمند مجری جوان، خلاق و اندیشمند جناب آقای احسان علیخانی و نوع تعامل ایشان با تیم داوری، مردم و مشاركت كنندگان در مسابقه نقش تعیین كننده ای در ایجاد فضای اعتماد، مشاركت، هیجان، نوآوری و رقابتی شدن مسابقه عصر جدید به عنوان یك پدیده ملی و بین المللی داشت كه به سهم خود از تدابیر و زحمات باارزش و خستگی ناپذیر ایشان هم در برنامه های معنوی ماه عسل و هم در مسابقه عصر جدید تشكر می كنم و از خدای سبحان موفقیت های بیشتر ایشان را آرزومندم.
مجددا این موفقیت بزرگ را به جنابعالی و همه همكارانتان خصوصاً معاونت محترم سیما، رئیس و مدیران محترم شبكه ۳، تولیدكنندگان و عوامل مسابقه عصر جدید تبریك گفته و دوام توفیقات در تولید محتوای فاخر و در شان رسانه ملی را برای همگی خواستارم.»

1398/06/01
01:22:13
5.0 / 5
4742
تگهای مطلب: زیبایی , فرهنگ , مد , مدیریت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری