ماجرای تصویر ترامپ روی جلد مجله آلمانی چیست؟

ماجرای تصویر ترامپ روی جلد مجله آلمانی چیست؟ به گزارش كاراموند تنها چند ماه بعد از ادای سوگند « دونالد ترامپ» بعنوان رئیس جمهور ایالت متحده، تصویری از « ترامپ» در قامت « هیتلر» بر روی جلد مجله «اشترن» آلمانی رفت؛ حالا بعد از دو سال تصویر روی جلد این مجله بار دیگر توجه ها را به خود جلب كرده است.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا و به نقل از لاندن اكانامیك، « ترامپ» در این تصویر در حالیكه پرچم ایالات متحده را بر دوش دارد و به روش نازی ها احترام نظامی را به جا می آورد، دیده می شود.
چاپ تصویر ترامپ بعنوان یك « نازی» در این شماره از هفته نامه آلمانی «اشترن» در زمان چاپ خود (سال ۲۰۱۷) واكنش های بین المللی بسیاری را به دنبال داشت.
اما چرا این تصویر بعد از گذشت دو سال بار دیگر در فضای مجازی دست به دست می چرخد؟
روز شنبه، «لوری گارت» روزنامه نگار برنده جایزه « پولیتزر» تصویر جلد این مجله را همراه با جمله آلمانی ها « فاشیست را هر جا كه ببیند، می شناسند» به اشتراك گذاشت و از آن به اشتباه بعنوان یكی از شماره های جدید این مجله یاد كرد. توئیت وی در نهایت ۶۶ هزار لایك دریافت كرد و ۳۲ هزار مرتبه به اشتراك گذاشته شد.
كمی بعد از این اتفاق « كن اولین» هنرپیشه و كارگردان اهل ایالات متحده آمریكا، تصویر روی جلد مجله را همراه با جمله « اگر ترامپ مثل یك نازی رفتار بكند، مثل یك نازی به نظر می آید و در نتیجه روزنامه معتبر آلمانی از آن بعنوان یك « نازی» یاد می كند» در صفحه توئیتر خود به اشتراك گذاشت. توئیت این بازیگر هم ۳۸ هزار لایك دریافت كرد و ۱۲ هزار بار به اشتراك گذاشته شد.
با اینكه دو سال زمان از انتشار این شماره از هفته نامه « اشترن» می گذرد، اما این توئیت ها توانستند توجه مردم را باردیگر به تصویر ترامپ در مقام یك فاشیست جلب كنند.
به نظر می آید رفتار اخیر نژادپرستانه ترامپ در قبال چهار نماینده زن كنگره هم در انتشار مجدد و باورپذیری بیشتر این عكس قدیمی اثرگذار بوده است.1398/05/03
11:23:15
5.0 / 5
4852
تگهای مطلب: بازیگر , برند , جایزه , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری