عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی:

ایجاد كتابخانه هنری جهان اسلام به علت تحریم ها عملی نشد

ایجاد كتابخانه هنری جهان اسلام به علت تحریم ها عملی نشد به گزارش كاراموند عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: ایجاد كتابخانه هنری جهان اسلام در تبریز به علت شرایط تحریم ها عملی نشد.به گزارش كاراموند به نقل از مهر، محمدعلی كی نژاد ظهر امروز پنج شنبه در مراسم افتتاح چهارمین جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری هنرهای اسلامی با تاكید بر اینكه بزودی با عبور از شرایط تحریم ها كتابخانه هنری جهان اسلام هم عملیاتی می شود، افزود: همینطور دانشگاه هنر اسلامی تبریز برای برگزاری جشنواره نیمه حضوری هنرمندان در رشته های مختلف جهان اسلام آمادگی كاملی دارد.
وی با اشاره به اینكه تنها دانشكده چند رسانه ای كشور در تبریز فعال است، اظهار داشت: جشنواره نیمه حضوری هنرمندان با محوریت تنها دانشكده چند رسانه ای كشور در تبریز برگزار می گردد.
رئیس دانشگاه هنر اسلامی تبریز با تاكید بر اینكه دانشجویان رشته های هنری كشورهای اسلامی می توانند نقش آفرینی ویژه ای در هنر داشته باشند، اظهار داشت: دانشجویان رشته های هنری و به خصوص هنرمندان جهان اسلام می توانند از راه آثار خود برای ایجاد نظام صلح در كشورها بیشتر از دانشجویان سایر رشته ها گام بردارند.
كی نژاد با اشاره به اینكه امنیت برآمده از تربیت انسان و ساخت جامعه توحیدی با زبان مشترك هنر و هنرنمایی هنرمندان پدیده آمده است، اظهار داشت: تعامل خوب و سازنده ای بین سازمان همكاری كشورهای اسلامی با دانشگاه هنر اسلامی تبریز وجود دارد و تلاش می نماییم این همكاری ها گسترش یابد.
وی به برگزاری چهارمین جشنواره بین المللی خلاقیت و نوآوری هنرهای اسلامی در تبریز هم اشاره داشت و اضافه كرد: تلاش می شود در جشنواره پنجم مبحث تذهیب در مسجد الحرام و مسجد النبی مورد تاكید باشد.


منبع:

1398/03/24
13:30:28
5.0 / 5
4615
تگهای مطلب: جشن , جشنواره , دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری