تغییر نام خیابان ج به جمشید مشایخی

تغییر نام خیابان ج به جمشید مشایخی به گزارش كاراموند اعضای شورای شهر تهران در نخستین جلسه شورا در سال ۹۸ به تغییر نام خیابان «ج» واقع در منطقه ولنجك به نام «جمشید مشایخی» رأی مثبت دادند.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، احمد مسجد جامعی بامداد امروز در دستور جلسه شورای شهر تهران با اشاره به اینكه تعدادی از اهالی سینما و خانواده مرحوم جمشید مشایخی ابراز تمایل كردند كه خیابان محل سكونت وی به نام آن مرحوم نامگذاری شود، اظهار داشت: بر همین مبنا در این نشست دو فوریت تغییر نام خیابان «ج» به نام جمشید مشایخی را عرضه می كنم.
به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، مرتضی الویری در واكنش به این پیشنهاد اظهار داشت: من از علاقه مندان و دوستداران مرحوم جمشید مشایخی هستم اما واقعیت این است كه نباید این پیشنهاد با قید دو فوریت به شورای شهر بیاید، چون كه دو فوریت معنای خاص دارد و به این معنا است كه ضرر و زیانی متوجه شهر می شود، اما حالا اگر این تغییر نام در این نشست انجام نشود، چه زیانی به شهر می رسد؟
همچنین محمود میرلوحی در واكنش به این پیشنهاد اظهار داشت: به نظرم باید پیش از آن كه هنرمندان و افراد معروف دار فانی را وداع بگویند، معبری را به نام آنها نماییم نه این كه منتظر بمانیم كه آنها فوت كنند و پس از آن خیابانی را به نامشان نامگذاری نماییم.
به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، نهایتاً اعضای شورای شهر تهران به دو فوریت طرح پیشنهادی در خصوص تغییر نام خیابان «ج» به نام جمشید مشایخی رأی مثبت دادند و با رای اعضا خیابان «ج» در منطقه ولنجك به نام جمشید مشایخی نامگذاری می شود.1398/01/18
13:49:38
5.0 / 5
5307
تگهای مطلب: سینما , مد , هنر , هنرمند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری