قادر آشنا خبر داد

بازبینی در شیوه برگزاری نمایشگاه های استانی كتاب

بازبینی در شیوه برگزاری نمایشگاه های استانی كتاب به گزارش كاراموند سرپرست موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران از بازبینی در شیوه برگزاری نمایشگاه های استانی كتاب اطلاع داد.


به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران، قادر آشنا در نشست هم اندیشی با معاونان فرهنگی ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها با اشاره به برنامه های این موسسه در استان ها اظهار داشت: كار بدون برنامه دارای اشكال است و به برنامه ریزی دقیق برای پیگیری فعالیت ها اعتقاد راسخ دارم. خرد جمعی در برنامه ریزی می تواند كمك قابل توجهی به ما داشته باشد. امیدوارم با برنامه ریزی مناسب و بهتر در ترویج مطالعه كه امروزه نیاز ضروری انسان هاست گام برداریم. ما آمادگی برگزاری فعالیت های جدید در ترویج كتاب خوانی در سراسر كشور را داریم.
او در ادامه اظهار داشت: نمایشگاه های استانی كتاب مطالبه جدی استان هاست و تلاش ما پاسخگویی به این مطالبات است. بازبینی در شیوه برگزاری نمایشگاه های استانی كتاب را به صورت جد پیگیری می نماییم.
سرپرست موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران با اشاره به اشكالاتی كه در برگزاری نمایشگاه های استانی كتاب مطرح است بیان كرد: تناسب هزینه های برگزاری نمایشگاه، برگزاری به شكل كنونی و حذف برخی از نمایشگاه ها ازجمله مواردی است كه با برگزاری جلسات كارشناسی و عرضه نقطه نظرات معاونان فرهنگی استان ها قابل پیگیری و تجدیدنظر خواهد بود. آماده دریافت نظرات كارشناسان در این خصوص هستیم و نگاه كارشناسان فرهنگی و معاونان فرهنگی در برگزاری نمایشگاه های استانی كتاب مورد توجه ماست.
ایجاد شرایط و عرضه تسهیلات برای حضور ناشران بیشتر، بازبینی در قوانین انتخاب ناشران شركت كننده در نمایشگاه ها، تولید مركزی در نمایشگاه ها برای مشاوره خرید كتاب، تولید بانك اطلاعات در برنامه های جنبی برای سایر استان ها، تولید افزایش علاقه عطش مطالعه در بین مردم و به خصوص كودكان و نوجوانان و هدفمند كردن برنامه های جنبی بر مبنای نیازسنجی در استان ها ازجمله پیشنهادانی بود كه توسط معاونان فرهنگی ادارات كل فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان ها عنوان شد.1397/09/28
21:41:17
5.0 / 5
4353
تگهای مطلب: شركت , طلا , فرهنگ , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری