جشن هنر شیراز در سرزمین هنر

جشن هنر شیراز در سرزمین هنر به گزارش كاراموند فصلنامه چند رسانه ای  «سرزمین هنر» در شماره جدید خود پرونده ویژه ای را به پنجاهمین سالگرد جشن هنر شیراز اختصاص داده است.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، فصلنامه چندرسانه ای «سرزمین هنر» در این شماره خود مطالبی مانند شیراز رویای سرزمین پارس، سعدی دوست داشت كجا بایستد، روزنامه نگاری شیراز در عصر قاجار، گذری بر موسیقی شیراز، تاریك روشن های جشن هنر شیراز انتشار یافته و آثار و گفتاری از اصغر همت، مرسده بایگان، فرهنگ ارشاد، حسن ریاحی، كاووس حسنعلی، مسیح افقه، قاسم شكری و... را به چاپ رسانده است.
همچین این فصلنامه گزارشی از میزگردی درباره جشن هنر شیراز با حضور احمد سپاسدار، حسن گلبن حقیقی، ابراهیم خضری و خسرو حق گو منتشر كرده و عكس هایی از شهر شیراز هم در این شماره به چاپ رسیده است.
شماره بهار و تابستان (سوم و چهارم) فصلنامه «سرزمین هنر» درباره جشن تولد هفتاد و هفت سالگی رادیو كه در اردیبهشت ماه با حضور پیشكسوتان رادیو برگزار شده بود، گزارشی تهیه و همراه با عكس هایی از این جشن منتشر كرده است.
فصلنامه فرهنگی و هنری «سرزمین هنر» به مدیر مسوولی و سردبیری علیرضا دباغ منتشر می گردد و شورای سیاستگذاری این فصلنامه را علیرضا چابكرو، حسن خجسته، سید وحید عقیلی و علی گرانمایه پور تشكیل می دهند.
شماره اول این فصلنامه در پاییز ۱۳۹۵ منتشر گردید و تابحال چهار شماره از این فصلنامه به چاپ رسیده است.


 

1396/08/22
19:37:49
5.0 / 5
4545
تگهای مطلب: فرهنگ , مد , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری