از سوی دبیرخانه؛

راه یافتگان به بازنگری دو بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی عرضه شدند

راه یافتگان به بازنگری دو بخش جشنواره تئاتر دانشگاهی عرضه شدند كاراموند: دبیرخانه بیست و دومین جشنواره تئاتر دانشگاهی اسامی آثار راه یافته به بازنگری در بخش تئاتر صحنه مناطق و آثار راه یافته به جلسه دفاع از طرح و ایده بخش تجربه های اجرا را منتشر نمود.به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، دبیرخانه این رویداد با قدردانی از استقبال دانشجویان برای حضور و مشاركت در این دوره، اسامی آثار راه یافته به بازنگری «بخش تئاتر صحنه مناطق» و جلسه دفاع از طرح و ایده «بخش تجربه های اجرا» را منتشر نمود.
گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده های بخش تجربه های اجرا متشكل از ندا شاهرخی، سامان خلیلیان و حسین توازنی زاده آثار راه یافته به جلسه دفاع از ایده و طرح اجرایی این بخش را معرفی كردند. همین طور فارس باقری، سینا ییلاق بیگی و سیاوش قائدی اسامی آثار راه یافته به بازنگری بخش تئاتر صحنه مناطق را ارزیابی و معرفی كردند. این در شرایطی است كه هر دو گروه ارزیابی و انتخاب طرح و ایده های اجرایی برمبنای سیاست اتخاذ شده دبیرخانه در این دوره آثار را با كد رهگیری و با حذف اسامی افراد و هنرمندان شركت كننده مورد ارزیابی قرار داده اند.
بر اساس گزارش نمایش شده از طرف ستاد برگزاری جشنواره از میان ۴۸ اثر صحیح دریافت شده در بخش تجربه های اجرا ۳۸ اثر به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد و همین طور از میان ۲۱۱ اثر صحیح دریافت شده در بخش مناطق، ۱۸۸ اثر به بازنگری این بخش راه پیدا كرد.
طبق اطلاعیه انتشار یافته از طرف دبیرخانه جشنواره صاحبان آثار راه یافته در بخش تجربه های اجرا در تاریخ های ۵، ۶ و ۷ آذرماه به جلسه دفاع از طرح و ایده دعوت خواهند شد. همین طور راه یافتگان بخش مناطق جهت ارسال فیلم كامل اثر برای بازنگری تا ۱۵ بهمن ماه فرصت خواهند داشت. چنانچه دانشجویان یك هفته پیش از شروع فرآیند بازنگری، كسری مدارك لازم همچون گواهی اشتغال به تحصیل و مجوز نویسنده یا مترجم حتی در صورت اقتباس را نمایش ندهند، بازنگری نخواهند شد.
بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره كل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بخش های مختلف الف: مناطق «تئاتر صحنه» و ب: سراسری و بین المللی «تئاتر صحنه»، «تجربه های اجرا»، «نمایشنامه نویسی (جایزه استاد اكبررادی)، «پژوهش» (جایزه دكتر فرهاد ناظر زاده كرمانی)»، «ترجمه نمایشنامه»، «عكس، پوستر و تیزر»، «غیر رقابتی»، «كارگاه ها و درس گفتارها»، «مدرسان»، «جشنواره جشنواره ها» و «پایان نامه های برگزیده» ویژه دانشجویان و فارغ التحصیلان برگزار می شود. بخش تئاتر صحنه مناطق باز نیمه اول اسفند ماه سال ۱۳۹۷ میزبان هنرمندان و دانشجویان فعال عرصه تئاتر دانشگاهی خواهد بود.
برای دسترسی به اسامی آثار راه یافته به بازنگری «بخش تئاتر صحنه مناطق» اینجا و برای دسترسی به اسامی آثار راه یافته جلسه دفاع از طرح و ایده «بخش تجربه های اجرا» اینجا را كلیك كنید.

1397/09/04
17:40:22
5.0 / 5
4321
تگهای مطلب: جایزه , جشن , جشنواره , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری