پذیرش بیماران عراقی در بیمارستان های كردستان

پذیرش بیماران عراقی در بیمارستان های كردستان كاراموند: رئیس دانشگاه علوم پزشكی كردستان اظهار داشت: در جهت اجرای برنامه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی و با عنایت به ظرفیت های موجود در كردستان پذیرش بیماران عراقی در قالب طرح توسعه گردشگری سلامت انجام می گیرد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، سیامك واحدی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینكه گردشگری سلامت ایران نوپاست، اظهار نمود: این نوع گردشگری در ایران در مرحله شروع قرار دارد و هر رفتاری كه در مجامع بین المللی سبب سلب اعتماد شود، بخش خصوصی خارجی را از همكاری با ایران دور می كند.
وی با اشاره به اینكه در نقشه درمان استان توسعه بخش خصوصی هم لحاظ شده است، اظهار داشت: باید سهم بخش خصوصی را افزایش دهیم چراكه عرضه خدمت در كلینیك ها صرفاً خدمتی بهداشتی و پزشكی نیست، بلكه كمك به امنیت كشور و تولید نوعی سرمایه اجتماعی است كه سرمایه ای دراز مدت و ماندگار بوده و سبب توسعه استان و كشور می گردد.
رئیس دانشگاه علوم پزشكی كردستان در مورد توجه به افزایش استانداردهای خدمات پزشكی خاطرنشان كرد: توجه به این استاندارد سبب تولید سرمایه فرهنگی و خدماتی برای كل كشور است.
واحدی اظهار داشت: مسیر توسعه گردشگری سلامت در استان كردستان نیازمند همراهی بخش خصوصی است و در این میان رسانه ها هم در معرفی ظرفیت ها تاثیرگذارند.
وی اضافه كرد: رونمایی و فعالیت نخستین رسانه حوزه گردشگری سلامت كشور در استان كردستان می تواند مسیری روشن در این خصوص بگشاید و در جهت توسعه این ظرفیت رسانه ای بالا حمایت های لازم را انجام می دهیم.1397/08/30
15:29:09
5.0 / 5
4535
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری