رونمایی از تمبر یادبود سلطان تیتر ایران

رونمایی از تمبر یادبود سلطان تیتر ایران كاراموند: همزمان با روز خبرنگار از تمبر یادبود استاد حسین قندی در زادگاه وی رونمایی گردید. در این مراسم نشان زنده یاد قندی به خانواده این روزنامه نگار و سه پیشكسوت عرصه خبر شهرستان سبزوار اعطا شد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، در مراسم رونمایی از تمبر یادبود استاد حسین قندی كه شامگاه گذشته در زادگاه وی برگزار شد، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینكه خبرنگاران از دانش و فنون خبرنگاری استاد قندی بهره ببرند، اظهار داشت: استاد قندی مهارت عالی در انتخاب تیتر و نگارش خبر و گزارش داشت از این رو، وی بعنوان سلطان تیر كشور معروف شد.
یوسف امینی ضمن تبریك روز خبرنگار اظهار نمود: خبرنگاری حرفه ای خطیر است و خبرنگاران تعهد به انجام كار تا پای جان دارند.
معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اضافه كرد: شجاعت و صراحت صداقت و شفافیت داشتن در بیان، كلام و گفتار از خصوصیت های حرفه خبرنگاری است.
او با اشاره به فراز و نشیب های حرفه خبرنگاری اضافه كرد: در عصر ارتباطات و دهكده نوین جهانی كه دسترسی به اطلاعات با استفاده از شبكه‎های مختلف مجازی فراهم شده، رسانه ها نقش مهمی در انتشار اخبار صحیح از نادرست برای مردم دارند.
همینطور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی به آیین نكوداشت استاد حسین قندی سلطان تیتر ایران اظهار نمود: استاد قندی در هنگامه ها و فراز و فرودهای نیم قرن گذشته با تیترهای اثرگذار خود تلنگرهای ماندگار به فضای اندیشگی و بالندگی ما وارد آورد.
سید عباس صالحی در این پیام كه توسط معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان قرائت شد، نوشته است: «اینجانب ضمن تقدیر از تلاش برگزاركنندگان این مراسم و نكوداشت استاد قندی در زادگاهش، امیدوارم اندیشه های وی در مورد اصول و شیوه های حرفه خبرنگاری و رونامه نگاری در بین جوانان و اهالی رسانه ترویج پیدا كند.»
در بخش دیگری از پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمده است: «دكتر قندی از بزرگان عرصه روزنامه نگاری و از دیار ادیب پرور بیهق است كه بزرگان علم و ادب بی شماری را به فرهنگ این كهن بوم و بر تقدیم كرده است.»1397/05/17
16:58:36
5.0 / 5
5053
تگهای مطلب: فرهنگ , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری