حضور دولتمردان در نمایشگاه مطبوعات

حضور دولتمردان در نمایشگاه مطبوعات به گزارش كاراموند بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات به غیر از رسانه ها، میزبان دولتمردان هم می باشد.


به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات قرار است میزبان تعدادی از وزرای كابینه دولت دوازدهم به ریاست حسن روحانی باشد و نشست های خبری برای آنها برگزار كند.
همچنین عباسعلی كدخدایی (سخنگوی شورای نگهبان)، حجت الاسلام محسنی اژه ای (سخنگوی قوه قضاییه) و محمدباقر نوبخت (سخنگوی دولت) در محل برگزاری نمایشگاه امسال نشست های خبری برگزار می كنند.
سال گذشته هم در بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات نشست های خبری با حضور چهره های سیاسی و برخی دولتمردان برگزار گردید كه جو رسانه ای نمایشگاه را تا اندازه ای سیاسی كرده بود.تقدیر از غرفه های برتر نمایشگاه مطبوعات
قرار است در انتها بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از غرفه های برتر حاضر در نمایشگاه بر مبنای شش شاخصه اصلی تقدیر شود و ۳۰۰ میلیون ریال برای شش رسانه برتر در حوزه اطلاع رسانی نمایشگاه مطبوعات كه از جانب كمیته روابط عمومی انتخاب و تقدیر می شوند، در نظر گرفته شده است.
همچنین بر مبنای اعلام كمیته برگزاری نمایشگاه بیست وسوم در انتها از غرفه های برتر نمایشگاه هم تقدیر خواهد شد. بر این اساس به طراحی و دكوراسیون غرفه (بسته به نوع مالكیت رسانه) ۲۰ امتیاز، خلاقیت در عرضه خدمات مرتبط با زمینه رسانه ۲۰ امتیاز، آرای الكترونیكی نمایندگان غرفه ها در هر گروه برای غرفه های همان گروه ۲۰ امتیاز، میزان بازدید مخاطبان، استقبال از غرفه ها و نظرسنجی های ستاد نمایشگاه ۲۰ امتیاز، برنامه های جانبی و انجام برنامه های اعلام شده پیش از آغاز نمایشگاه ۱۰ امتیاز و حضور مدیر مسئول در غرفه ۱۰ امتیاز تعلق می گیرد.
همچنین طبق تصمیم شورای سیاست گذاری بیست وسومین نمایشگاه مطبوعات قرار است در انتها نمایشگاه از ۶۰ غرفه فعال بر مبنای امتیاز كسب شده، ۲۰ تا ۸۰ میلیون ریال تقدیر شود.
به گزارش كاراموند به نقل از ایسنا، بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات میزبان بیش از ۶۰۰ رسانه خواهد بود كه در ۱۰ گروه اصلی و ۵ گروه فرعی در مساحتی بالغ بر ۱۳ هزار متر مربع برگزار می گردد. در نمایشگاه امسال ۱۰۰ ماهنامه، ۵۴ هفته نامه، ۳۰ دوهفته نامه، ۲۰ دوماهنامه، ۵۲ فصلنامه، بیش از ۱۱۵ رسانه برخط (خبرگزاری و پایگاه خبری)، ۷۰ رسانه غیرسراسری (محلی، منظقه ای و استانی) و بیش از ۶۰ روزنامه و موسسه مطبوعاتی حضور دارند.
همچنین بیش از ۸۰ رسانه در گروه سیاسی و اقتصادی، ۸۰ رسانه فرهنگی و هنری، بیش از ۸۰ غرفه در گروه تخصصی، ۳۰ غرفه در گروه خانواده و ۲۰ غرفه در گروه دین و اندیشه نمایشگاه مطبوعات امسال حضور خواهند داشت.
علاوه بر ادارات كل ارشاد استان ها و برخی خانه های مطبوعات استانی بیش از ۵۵ رسانه استانی، منطقه ای و محلی با مساحتی حدود ۱۰۰۰ مترمربع در نمایشگاه حضور دارند. همینطور جمعیت جوانان هلال احمر با پایگاه سلامت در نمایشگاه غرفه دارد.
بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات از تاریخ ۵ تا ۱۲ آبان ماه در شبستان مصلای امام (ره) برگزار می گردد تا بار دیگر بزرگ ترین گردهمایی اهالی رسانه را به مدت هشت روز رقم بزند.


 

1396/08/02
22:14:49
5.0 / 5
5489
تگهای مطلب: مد , نمایش , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری