سه شنبه دوم مرداد

چالش ها و فرصت های تئاتر دانشگاهی ایران بررسی می گردد

چالش ها و فرصت های تئاتر دانشگاهی ایران بررسی می گردد كاراموند: نشست تخصصی جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران؛ فرصت ها و چالش ها روز سه شنبه دوم مرداد ماه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد.به گزارش كاراموند به نقل از مهر، نشست تخصصی «جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران؛ فرصت ها و چالش ها» ساعت ۱۴ روز سه شنبه دوم مرداد ماه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطاتِ وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می گردد. در این نشست كاظم نظری، عضو هیات داوران بیست و یكمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، حسین عبداللهی دبیر بیست و یكمین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران و صابر سهرابی مؤلف كتاب «تاریخچه جشنواره های تئاتر دانشجویی و دانشگاهی ایران» و جمعی از علاقه‏ مندان این حوزه در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات حضور دارند.
در این نشست، ابتدا سهرابی تاریخچه جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران را به اختصار توضیح خواهد داد سپس عبداللهی ساختار اجرایی جشنواره را با تمركز بر سیاست گذاری ها و فرایندهای انتخاب آثار تشریح می كند. كاظم نظری هم به واكاوی و تبیین فرصت ها و چالش های جشنواره مذكور در ابعاد و سطوح مختلف می پردازد. صورت بندی وجوه تمایز و تشابه فرصت ها و چالش های جشنواره با سایر جشنواره های دانشجویی از دیگر مباحث این نشست است.
این نشست در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به آدرس پایین تر از میدان ولیعصر، ابتدای خیابان دمشق، شماره ۹ برگزار می گردد.


1397/05/02
14:12:11
5.0 / 5
4826
تگهای مطلب: جشن , جشنواره , دانشگاه , فرهنگ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری