مركز صبا به پویش مردمی آری به كالای ایرانی پیوست

مركز صبا به پویش مردمی آری به كالای ایرانی پیوست كاراموند: مركز پویانمایی صبا با تولید بیش از ۵۰۰ دقیقه انیمیشن در زمینه پشتیبانی از تولید ملی به پویش مردمی آری به كالای ایرانی پیوست.


به گزارش كاراموند به نقل از مهر به نقل روابط عمومی سیما، هم راستا با شعار سال در زمینه «حمایت از كالای ایرانی» پربیننده ترین مجموعه های مركز پویانمایی صبا ۱۳۶ قسمت از تولیدات خویش را به این مورد اختصاص دادند.
سه مجموعه «شكرستان»، «گزارش های اوتی» و «قهرمانان مدرسه» تلاش كردند تا فرهنگسازی در زمینه اقتصاد مقاومتی و فرهنگسازی در زمینه پشتیبانی از تولیدات ملی را وارد داستان های خود كنند.
انیمیشن «شكرستان» با ورود به كمپین «آری به كالای ایرانی» با تولید ۳۰ قسمت ۲ دقیقه ای تلاش می كند تا با طرح موضوعات در رابطه با تولید و بازار سرمایه از سرمایه گذاری در جهت افزایش تولید حمایت كند.
مجموعه «گزارش های اوتی» هم با تولید ۸۰ قسمت ۲ دقیقه ای به میان مردم رفته و با مصاحبه با آنها از زبان مردم مسایل و مشكلات مرتبط در زمینه اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی را به چالش كشیده است.
این مجموعه با تلفیق تكنیك انیمیشن كات اوت و بك گراندهای رئال برای گروه سنی نوجوان تولید شده است و در آن با اشاره به مبحث سال كه تولید ملی، كار و سرمایه ایرانی است در جهت رشد و آموزش های فرهنگی تلاش می كند.
«قهرمانان مدرسه» انیمیشنی ۱۲ دقیقه ای است كه سازندگان آن موضوعات ۲۶ قسمت سریال را به مبحث تولید ملی اختصاص داده اند. این مجموعه تلاش می كند تا با روایت داستان هایی دانش آموزان را با سیستم تولید و بازار آشنا كند.
در هر قسمت از این مجموعه انیمیشنی، ۳ دانش آموز نمونه با استفاده از نیرویی كه از اتحاد نمادین اتصال قطعات یك مدال به دست می آورند، مبادرت به ساخت ماكت یك كارخانه و محصول تولید شده در آن می كنند تا از این طریق نقشه دلالان و سوداگران بازار را برهم زنند.

1397/04/27
14:01:55
5.0 / 5
4511
تگهای مطلب: فرهنگ , مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری