میرحسینی پس از انتصاب در سمت مدیر رادیو ورزش:

نگاه رادیو ورزش به جام جهانی فراتر از گزارش بازی هاست

نگاه رادیو ورزش به جام جهانی فراتر از گزارش بازی هاست كاراموند: سید غلامرضا میرحسینی، از مدیران سابق شبكه سه سیما در حكمی از جانب معاون صدا به مدیریت رادیو ورزش منصوب گردید.میرحسینی بعد از انتصاب در این سمت، در گفت وگویی با ایسنا شركت كرد و خاطرنشان كرد كه فعالیتش را در صداوسیما با رادیو شروع كرده است.

او اظهار داشت: سال های اول حضورم در رسانه، به سال ۶۹ در رادیو و گروه اجتماعی برمی گردد؛ در واقع كارم را از رادیو شروع كردم.

میرحسینی كه مدتی عهده دار مدیریت شبكه سه سیما بود، درباره بازگشت به صدا اظهار داشت: رادیو و صدا مدیوم دیگری است و فضای آن فضای همگن تری نسبت به سیماست. نگاه به برنامه سازی در رادیو و نگاه به مخاطب، با یك حساسیت، علاقه، عرق و تعصب دیگری همراه است كه كار در رادیو را لذت بخش تر می كند.

او در ادامه درباره ی عملكرد رادیو ورزش در بازی های جام جهانی هم توضیح داد: رادیو ورزش برای پخش مسابقات جام جهانی از قبل برنامه ریزی داشته است. مخاطبان با استفاده از سایت رادیو ورزش هم می توانند بازی ها را همزمان دریافت و دنبال كنند.

مدیر جدید رادیو ورزش در ادامه با اشاره به اینكه رادیو ورزش غیر از توصیف و گزارش بازی های جام جهانی به دنبال نتایج دیگر این رویداد ورزشی هم هست، اظهار نمود: رادیو ورزش این فرصت را برای مخاطبان فراهم نموده است كه در كنار آن غیر از توصیف و گزارش رویدادهای ورزشی، به پیامدها و كاركردهای منفی و مثبت این رخداد هم می پردازد؛ به مواردی همچون تولید شور و نشاط و پیروزی. از بُعد روان شناختی، جامعه شناختی و همینطور از بُعد اجتماعی به این رخداد نگاه می كند.

سید غلامرضا میرحسینی در انتها درباره ی حضورش در رادیو خاطرنشان كرد: امیدوارم بتوانم در رادیو ورزش كار كنم و اتفاقات خوبی در این شبكه رقم بخورد.
1397/03/29
15:17:04
5.0 / 5
4620
تگهای مطلب: مد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری