تلفن همراه تان را در این اجرا روشن نگه دارید

تلفن همراه تان را در این اجرا روشن نگه دارید كاراموند: نمایش «درستایش تئاتر و تهران و تله كامیونیكیشن» كاری از نیما دهقانی از 18 خرداد ماه در تئاتر مستقل تهران اجرا می گردد.


به گزارش كاراموند به نقل از روابط عمومی تئاتر مستقل تهران، نمایش «در ستایش تئاتر و تهران و تله كامیونیكیشن» كه علیرضا كی منش در آن ایفای نقش می كند از ۱۸ خرداد ماه ساعت ۲۳: ۳۰ به مدت ۱۲ شب در تئاتر مستقل تهران به صحنه می رود.
مدت زمان جدیدترین نمایش نیما دهقانی بین ۳۰ تا ۱۸۰ً دقیقه است كه بسته توان بازیگران و تماشاگران خواهد بود.
از عوامل این اثر می توان صبح افشار، كیارش بختیاری طراح صدا، علی كوزه گر طراح نور، محمد صفرپور مدیرتولید، امیر پوستی ویدئومانی لطفی زاده عكاس، مریم نورمحمدی طراح لباس، صدفعمویی دستیار كارگردان، كوروش محمدی فیلمبردار و البرز عمویی دستیار صحنه اشاره نمود.
همچنین مه لقا قوام، ژاله رازبان صفا، نیلوفر بنا، مرتضی موسوی، هوشیار قصیمی، عمید ابطحی، مریم فرحی، مژده شهبازی دوانی نژاد، محمدحسین میرزاخانی، علیرضا رشیدی، مهرنوش ندیری، بیتااسكندری، مینا حسنلو، نیوشا خواجه حسینی، صادق كاهانی، محدثه شریفات، فهیمه هرمزی، شیرین طیبی، الهام محمودی در نمایش «در ستایش تئاتر و تهران و تله كامیونیكیشن» حضور دارند.
در خلاصه این نمایش آمده است: بازیگری كه در برابر ابهت تئاتر و حق هنر بر او و حق خودش بر هنر دچار تردید و استیصال است در نیمه شبی در تئاتری در تنهایی؛ مناجات-واگویه می كند. از سرعت افول جامعه ترسان است و خود راابتدا به هنر، بعد به تئاتر، بعد به نقش و بعدتر به تماشاگر وامی گذارد.
این نمایش سه اپیزوده، تركیب پرفرمنس و واقعیت افزوده (Augmented Reality) است. در سه بستر متفاوت به صورت موازی جریان خواهد داشت. یك بخش در اینترنت، یك بخش در سالن اجرا ویك بخش از آن روی تلفن های همراه تماشاگران اتفاق می افتد. ازاین رو پیشنهاد می گردد تماشاگرانی كه بلیت تهیه می كنند حتما صفحه اینستاگرام اجرا را دنبال كنند، حتما اپلیكیشن مخصوص اجرا را دانلود كنند (یك شب پیش از شروع نمایش با استفاده از صفحه اینستاگرام) و حتما با تلفن هوشمند و باتری و شارژ اینترنت كافی در سالن حضور یابند. روشن نگاه داشتن تلفن همراه در این اجرا سفارش می گردد.
1397/03/18
12:46:51
5.0 / 5
4753
تگهای مطلب: اینترنت , بازیگر , مد , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری