آب معدنی های لاكچری

آب معدنی های لاكچری كاراموند: دبیر انجمن تولیدكنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی در مورد قیمت بالای آب‌های بسته‌بندی شده وارداتی در قیاس با آب‌های ایرانی توضیحاتی را ارائه داد.


پیمان فروهر، در مورد علت بالا بودن قیمت‌ آب‌های بسته‌بندی شده وارداتی اظهار كرد: بالا بودن قیمت‌ آبهای بسته‌بندی وارداتی چند علت متفاوت دارد كه می‌توان به تعرفه ۵۵ درصدی واردات، هزینه انبارداری، ترخیص و سایر هزینه‌های مربوط به صادرات اشاره كرد.
به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، وی در پاسخ به این سوال كه آیا آب‌های بسته‌بندی خارجی از لحاظ كیفی با تولیدات داخلی تفاوتی دارند گفت: بر اساس بررسی‌های انجام شده آب‌های بسته‌بندی وارداتی از لحاظ كیفی هیچ تفاوتی با آب‌های معدنی و آشامیدنی تولید داخل ندارند و بر اساس آنالیز انجام شده بسیار به محصولات داخلی شبیه هستند. حتی می‌توان به صراحت عنوان كرد كه گوارایی محصولات داخلی نسبت به محصولات خارجی بیشتر است.
دبیر انجمن تولیدكنندگان آب‌های معدنی و آشامیدنی ادامه داد: برخی تصور می‌كنند كه به دلیل بالا بودن قیمت آب‌های بسته بندی شده وارداتی از لحاظ كیفی تفاوت فاحشی بین این محصولات و تولیدات داخلی وجود دارد، در حالی كه از نظر سلامت و كیفیت محصول چنین چیزی صحت ندارد و آنالیز آب آشامیدنی و معدنی بسته‌بندی شده تولید داخل به آب بسته‌بندی وارداتی بسیار نزدیك است.
فروهر با اشاره به اینكه آبهای بسته‌بندی وارداتی مراحل صادرات به عرصه‌های بین‌المللی را طی كرده‌اند و به بازار كشورهای مختلف راه یافته‌اند خاطرنشان كرد: این محصولات به تركیب برند، بسته‌بندی شیك و تكنولوژی مطلوب در تولید رسیده‌اند و به همین دلیل نیز به بازارهای مختلف راه یافته‌اند و از قیمت تعریف‌شده‌ای برخوردارند.
چهار برند آب بسته‌بندی شاخص وارداتی در ایران وجود دارد كه قیمتی از هفت تا ۶۰ هزار تومان را در بازار به خود اختصاص داده‌اند و به علت بالا بود این قیمت نسبت به آب‌های بسته‌بندی تولید داخل، این شائبه توسط مصرف‌كنندگان به وجود آمده كه از لحاظ كیفی تفاوتی فاحشی بین محصولات خارجی و داخلی وجود دارد.
1396/05/27
20:43:38
5.0 / 5
5885
تگهای مطلب: قیمت گران , لاكچری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
karamond.ir - حقوق مادی و معنوی سایت كاراموند محفوظ است

كاراموندبرند کاراموند لاکچری